Рівненські атомники об’єднали зусилля заради дитячих усмішок

Новини

Під час акції «Ангели світла та скорботи» працівники Рівненської АЕС разом із представниками управління освіти Вараської територіальної громади відвідали Мізоцьку спеціальну школу та передали її вихованцям зібрану допомогу.

Перший етап цієї акції, ініційований освітянами нашої громади, був проведений в центрі міста-супутника РАЕС з нагоди свята першого вересня, аби вшанувати пам’ять дітей, що загинули від збройної агресії росії проти України. Під час другого етапу, щоб допомоги тим дітям, які наразі найбільше цього потребують, протягом двох тижнів усі охочі приносили іграшки, творчі та розвивальні набори, пледи, солодощі в Палац культури РАЕС та інформаційний центр «Полісся». До збору долучалися і діти громади — крім іграшок, поділилися своєю любов’ю та підтримкою у зворушливих записках.

Географія дружніх відносин рівненських атомників зі спеціалізованими закладами освіти Рівненщини розширюється. Це перша тепла зустріч із педагогами та вихованцями Мізоцької школи, які мають мовленнєві порушення. Наразі в школі навчається 211 діток, від першокласників до десятикласників, діє 4 повних дошкільних групи з логопедичною підтримкою та 2 класи для дітей зі складними вадами розвитку.

За словами директорки закладу Валентини Ткачук, із початком повномасштабної війни проти нашої держави кількість охочих навчатися у школі збільшилася, зокрема, й перебування дітей на пансіоні, адже в такий важкий час діти особливо потребують догляду та корекції:

Діти — це маленькі дорослі. Вони стривожені, адже емоції старших передаються, і вони також відчувають тривогу та хвилювання. Їм важливо мати підтримку з боку небайдужих людей, це додає сил, впевненості та підіймає їхній настрій.

Колектив Рівненської АЕС та профспілкова організація електростанції періодично проводять та долучаються до різноманітних благодійних акцій у підтримку дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах та навчаються у спеціалізованих закладах. У такий важкий для нашої країни час рівненські атомники консолідують зусилля не лише для допомоги ЗСУ, а й не забувають про підтримку нашого майбутнього — дітей. Вихованці освітнього закладу були раді бачити гостей. Про це свідчили радість у їхніх очах, зацікавленість, захоплення та гарний настрій.

Як зазначила представниця від РАЕС Віта Нишкалюк, діти є рівноправними членами суспільства, проте потребують дещо більше уваги та піклування:

Із натхненням ділимося добротою, ніжністю та душевним теплом із дітлахами. Найцінніше у цих зустрічах — це їхні усмішки, від яких миттєво стаєш щасливішим і ти. Колектив Рівненської АЕС і надалі об’єднуватиме зусилля заради позитивних емоцій дітей.

Пресцентр РАЕС
Фото Анастасії Лалак

 

Новини

27 Вересня 2022

Рівненські атомники знову носитимуть маски

Рятувальники Рівненщини активно розміновують Київщину та Донеччину

Чиновниця столичного ЦНАПу закликала знищувати українців

Став відомий календар 2-го туру чемпіонату Рівненщини з футболу

На одній із вулиць Рівного немає води через ремонтні роботи

У Рівному формують список присяжних міського суду. Хто може потрапити?

Рівнянин знищив колону ворожої техніки: героя нагородив президент (ВІДЕО)

26 Вересня 2022

Україна не буде оголошувати додаткову мобілізацію

Водіїв у Гощі просять зменшити швидкість руху, бо у центрі - ремонт дороги

Лукашенко заспокоїв Путіна: всі від мобілізації не втечуть (ВІДЕО)

У Сарнах під розвалинами житлового будинку врятували жінку

Польща стала першою країною, де можна обміняти українське посвідчення водія

За тиждень на Рівненщині 6 осіб померли від COVID-19

Всі новини ⇢