У рятувальників Рівненщини новий керівник
Головне Новини![У рятувальників Рівненщини новий керівник](https://rivne24.com/wp-content/uploads/2024/04/434646588_825480606277592_8049899582005067112_n.jpg)
Сьогоді т.в.о Голови ДСНС України Андрій Даник представив тимчасово виконуючого обов’язки начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області полковника служби цивільного захисту Володимира Захарчука.
Андрій Даник побажав новому керівнику рівненських рятувальників успіхів у службі, надалі розвивати боєздатність Рівненського гарнізону ДСНС та з впевненістю долати труднощі, які щоденно виникають у цей надскладний воєнний час.
Наприкінці наради Володимир Захарчук подякував особовому складу рятувальників Рівненщини за вірність присязі, витримку та професіоналізм в щоденній роботі заради безпеки кожного громадянина. Та побажав й надалі якісно та ефективно виконувати службові завдання за призначенням.