Сесія Рівнеради пройшла під знаком допомоги ЗСУ та підготовки до зими

Головне Новини
Сесія Рівнеради пройшла під знаком допомоги ЗСУ та підготовки до зими

Головними питаннями цього пленарного засідання стали виділення коштів на підтримку військових частин Збройних Сил України, ремонт укриттів у навчальних закладах, підготовка міста до зими в умовах воєнного стану. Зокрема, за рахунок міського бюджету – понад 10 мільйони гривень, було передано військовим частинам А 0998, А 4935, та №3018. Крім того, частину коштів було спрямовано на забезпечення рівненських котелень когенераційними установками, що дозволить забезпечити їх безперебійне живлення на випадок ударів ворога по об’єктах критичної інфраструктури міста.

Секретар Рівненської міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Рівного Віктор Шакирзян зауважує, на порядку денному було і залишається два головних питання – це підтримка ЗСУ і забезпечення міста теплом, електроенергією, водою і всім необхідним для функціонування міста в умовах, коли ворог може і, безумовно, буде намагатись вивести з ладу об’єкти необхідні для нормальної життєдіяльності міста.

“Сьогодні ми прийняли низку рішень, які дозволять нам з одного боку, на якісно новому рівні підтримати підрозділи Збройних Сил України, в тому числі, новосформовану 150 бригаду, яка зараз проходить військове злагодження. В лавах цієї бригади служить чимало рівнян, в тому числі, наш колега-депутат Олександр Курсик. Наш обов’язок – зробити все можливе аби підтримати боєздатність наших військових підрозділів, адже найбільше наше прагнення – це Перемога. Здобути її – головне завдання сьогодні і я радий, що в цьому питанні Рівненська міська рада надзвичайно консолідована і єдина. Інше питання, яке зараз, напевно, одне з найбільш пріоритетних – це підготуватись до зими і підготуватись до того, що ворог захоче, як і минулого року знеструмити наші міста, посіяти хаос, підірвати нашу впевненість в перемозі. Сьогодні ми прийняли низку рішень, які дозволять забезпечити наші критичні об’єкти джерелами альтернативного живлення. В цьому контексті треба подякувати фонду Говарда Бафета і Народному депутату України Дмитру Соломчуку, завдяки їхнім зусиллям місто отримало чотирнадцять генераторів великої потужності, які дозволять нам в критичній ситуації забезпечити роботу об’єктів критичної інфраструктури”

Загальна вартість отриманої містом Рівне допомоги складає не мало, не багато – понад 24 мільйони гривень.

До слова, ще перед початком сесії Рівненської міської ради Віктор Шакирзян оприлюднив проєкт, що стосується створення Меморіалу пам‘яті Героїв України у Рівному, на площі біля Дубенського кладовища. На ньому розмістять портрети рівненських захисників, які полягли у російсько-українській війні. Секретар Рівнеради зауважив, Меморіал Героїв України стане символом нашої вдячності, пошани та пам’яті про тих, хто боровся за незалежність та мир у нашій державі, а також слугуватиме символом підтримки воїнів, які нині продовжують боронити наші землі, наше майбутнє та захищати українців від російської орди.

Новини

9 Листопада 2023

Юнак на Поліссі обчистив касу сільського магазину

31 Жовтня 2023

Рівненські священики відповіли, як ставляться до тих, хто одягається у костюм мертвого

27 Жовтня 2023

27 жовтня: свята, народні прикмети, іменинники, події

Рівненський апеляційний суд залишив майно, що належить матері колишнього керівника районного ТЦК, під арештом

26 Жовтня 2023

Керівниця ЦНАПу з Полісся пішла до війська

Сесія Рівнеради пройшла під знаком допомоги ЗСУ та підготовки до зими

Патрульні у Рівному спинили підозрілих чоловіків, які самі себе виказали

У громаді на Рівненщині облаштували інтерактивний Центр дистанційної освіти

26 жовтня: свята, народні прикмети, іменинники, події

25 Жовтня 2023

На Рівненщині відкрили новий сучасний клас безпеки

8-річна дитина на самокаті потрапила під колеса неподалік Рівного

25 жовтня: свята, народні прикмети, іменинники, події

У Рівному розшукали зниклих вихованців реабілітаційного центру

Всі новини ⇢