На Дубенщині поліцейські офіцери громад зіграли у футбол із дітьми
Головне Новини![На Дубенщині поліцейські офіцери громад зіграли у футбол із дітьми](https://rivne24.com/wp-content/uploads/2023/05/2023-05-23-18.47.45.jpg)
Товариський матч відбувся сьогодні, 23 травня, між правоохоронцями та гравцями футбольної команди зі Смизької ТГ.
Матч закінчився зовсім недитячим рахунком: 5:2 на користь юних жителів Смиги.
Поліцейські офіцери громад результатом не розчаровані: адже на полі зійшлися із достойними суперниками, які займаються у місцевому футбольному клубі на постійній основі та є учасниками міжнародних змагань.
У знак вдячності за гру переможцям презентували спортивні та солодкі подарунки
Поліцейські офіцери громад переконані, що перемога у сьогоднішньому поєдинку — не головне. Найважливіший — час, проведений разом. Крім того, це популяризація фізичної культури та спорту, а відтак — здорового способу життя.