Підстанціям рівненської екстренки надійдуть генератори від МОЗ

Головне Новини
Підстанціям рівненської екстренки надійдуть генератори від МОЗ

Про це стало відомо на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Таке доручення регіони отримали від Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка. Резервні джерела живлення закуплені коштом державного бюджету.

Скільки саме їх потребують підрозділи обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, підприємство має повідомити профільний департамент. Відповідно до цього і буде сформований запит. Сьогодні всі медичні установи області мають бути готові до можливих ризиків та кризових ситуацій в енергетиці. І держава дає можливість підготуватися. А завдання керівників – оперативно спрацювати.

Працюючи над питаннями порядку денного, члени комісії підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до Статуту Рівненського обласного спеціалізованого диспансера радіаційного захисту населення. Вони стосуються зміни назви посади керівника: з головного лікаря – на директора. Відтак, диспансер став останнім серед комунальних медпідприємств області, де затверджують такі зміни.

Підтримали депутати і звернення Рівненської обласної клінічної лікарні імені Юрія Семенюка щодо погодження внесення змін до структури та штатного розпису.

Як пояснив директор РОКЛ Віктор Ткач, в лікарні вже кілька років працює відділення паліативної допомоги. Однак на виконання умов договору з Національною службою здоров’я України на базі відділення вони створюють відділ мобільної паліативної допомоги, в якому працюватимуть три лікаря та дві медсестри. Відтак, лікарня, як і раніше, надаватиме послуги паліативу стаціонарно і працюватиме на виїзді, одна вже маючи окремий підрозділ – як того вимагає НСЗУ.

Кілька питань порядку денного стосувалися погодження змін до фінансових планів медичних підприємств. Зокрема, в Рівненській обласній стоматологічній поліклініці та Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Після обговорення члени комісії їх погодили.

Новини

4 Жовтня 2023

Рівнянин спеціально облив фарбою меморіальну дошку на стіні колишньої катівні НКВС

На Рівненщині під час футбольного турніру збирали кошти для "Вовків Да Вінчі"

Поліцейського, що зрадив Україну, оголошено в розшук, - прокуратура Рівненщини

4 жовтня: свята, народні прикмети, іменинники, події

Рівне зустріне Героїв “На Щиті”

3 Жовтня 2023

За рік після загибелі 22-річний Артем Палей повернеться додому на Рівненщину

Рівнянин втратив майже 42 тисячі гривень продаючи товар на сайті

Рівне нормально перезимує й без Третяка – голова Рівненської ОВА

3 жовтня: свята, народні прикмети, іменинники, події

Рятувальники у Рівному реанімували собаку

2 Жовтня 2023

Загиблого воїна з Рівненщини вдома зустрінуть коридором пошани

На Рівненщині аграрії проводяться осінньо-польові роботи

7-річний хлопчик з Рівненщини став наймолодшим діджеєм України

Всі новини ⇢